Betboo Banka Havalesi

Beklemediğiniz kadar kaliteli bir adres olan Betboo yeni giriş adresi, artık ayrıcalıklardan en iyi şekilde faydalanmanıza olanak tanıyacaktır. Tüm zamanların en iyi sitelerinden biridir. Kullanıcılarının sporlarda yaşadığı kayıpları tam 3000 TL’ye kadar telafi edebilmektedir. Bunun yanında %50 oranında hoş geldin bonusu verebilmektedir. Mobil uyumlu bir siteye sahiptir. Ayrıca mobil uygulaması da bulunmaktadır. Kullanıcı yorumları ve şikayetleri olumlu tutulmuştur. Lisanslıdır ve lisansını Malta’dan almıştır. Onun güvenilir olduğunu siz de anlayacak ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz. Peki ama Betboo ödeme yöntemleri hakkında bilginiz var mı? Eğer ki hem yatırım hem de çekim konusunda ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz. Burada aradıklarınızı bulacaksınız.

Betboo Havale İle Yatırım ve Çekim İmkanı

Kullanmakta olduğunuz Betboo hesabınıza para yatırmanız gerekiyorsa bunun için öncelikli tercihiniz banka havalesi olabilir çünkü son derece avantaj vaat etmektedir. Havale ile yapılacak ödemelere yüksek düzeyde promosyonlar verebilmektedir. Ayrıca bununla yapılacak yatırımlar sadece 5 dakikada hesapta olmaktadır. Gerçekten kaliteli bir platform olduğunu anlayacaksınız.

Hesabınızdaki parayı çekmek istiyorsanız daha risksiz olanı yani havaleyi kullanabilirsiniz. Sadece 10 dakikada paranızı alabilecek ve dilediğiniz gibi yolunuza devam edeceksiniz. Tabii çekim tutarlarına dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde EFT saatleri geçmişse işte o zaman ödemelerinizin bir sonraki güne kalacağını unutmamalısınız.

Betboo Mobil Havale Yöntemi

Akıllı cep telefonlarından, tabletlerden ya da Smart televizyonlardan Betboo mobil siteyi kullanabilirsiniz. Nasıl isterseniz o şekilde burada para kazanabilirsiniz. Tabii ödemelerinizi de o şekilde yapabilirsiniz. Siz de biliyorsunuz ki Betboo mobil ödeme yöntemleri çok sayıdadır ve bunların arasında havale de bulunmaktadır. Artık havale yöntemini mobil uygulamadan ve siteden kullanarak hesabınıza dakikalar içerisinde para yatırabileceksiniz. İstediğiniz zaman hesabınızdan para da çekebileceksiniz.

Ödeme yapmadan ya da para çekmeden önce havalenin sahip olduğu kurallara dikkat etmelisiniz. Eğer bu kuralları bilmeden çekim yapıyorsanız mağdur olabilirsiniz. Tek bir kerede çekebileceğiniz en yüksek ile en az tutar bulunmaktadır. Ayrıca çekim süreleri de mevcuttur. Bundan sonra siz de kurallara uygun işlem yapmaya özen göstermelisiniz.

Yorum yapın